Garážové brány

Stavebná pripravenosť Sekcionálne brány sa stali neoddeliteľnou súčasťou moderne a prakticky riešeného uzatvorenia pre garážové otvory. Vyznačujú sa pevnosťou, pričom brána izolovaná polyuretánom o hrúbke 40 mm dáva najkvalitnejšiu izoláciu aj pre najnáročnejších zákazníkov s unikátnymi tepelnoizolačnými vlastnosťami a tichým chodom.

Sekcionálne brány sa skladajú zo sekcií, ktoré sa po vodiacich dráhach zasúvajú pod strop garáže. Ovládanie môže byť manuálne alebo motorické, ktoré sa vďaka pomeru cena / komfort spolu s diaľkovým ovládačom stalo štandardom.

Sekcie sú vyrobené z obojstranne pozinkovaného oceľového plechu s povrchovou úpravou práškovaním RAL 9010 a izolované polyuretánovou penou. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri manipulácii nedošlo k privretiu prstov.

Farby a motívy: prevedenie brány môže byť v motívoch kazeta, lamela a stredový prelis. Brána sa dodáva štandardne v bielej farbe, na prianie zákazníka je možné bránu dodať v akomkoľvek odtieni podľa RAL vzorkovníka alebo upraviť povrchovou úpravou fóliami v imitácii dreva. Na výber sú tieto štandardné odtiene: zlatý dub, tmavý dub, svetlý dub, mahagón.

Kovanie - systém kovania tvorí stabilná oceľová konštrukcia s povrchovou úpravou – pozinkovaním. Ako pri manuálnom, tak i pri automatickom prevedení zabezpečuje tento systém dlhú životnosť a ochranu proti prehrdzaveniu. Po obvode je tesniaca guma integrovaná do hliníkového profilu umiestená v hornej a spodnej sekcii.